Nabídka svatebního focení

Každému, kdo si chce uchovat krásnou vzpomínku na svůj svatební den doporučuji nechat si nafotit vše co se svatbou souvisí, neboť kromě narození dětí néní snad krásnější událost v životě, než přijmout do svého života člověka, kterého milujeme a se kterým chcete strávit celý zbytek života... 

Svatební fotografie mapují všechny události a jsou vhodné k jejich následnému vytištění či zpracování do svatební fotoknihy, kterou Vám ráda připravím. Atelierové focení díky ateliérové technice umožňuje vytvořit vysoce kvalitní fotografie s jasným obrazem, detaily, tvorbou scén se změnou vizáže, pozadí atd. Jejich využití je ideální ke zpracování do fotoobrazů či fotopláten, které pro Vás taktéž ráda zajistím za příznivé ceny.


Ateliérové fotografie

Ráda Vám nafotím studiové svatební fotografie dle Vašich představ. Ve svém fotoateliéru také dále fotím rodiny, děti, budoucí maminky, začínající i profesionální modelky, zvířecí miláčky atd., vše v útulném fotostudiu s rodinnou atmosférou v centru Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí. 

Svatební fotografie

Na svatební den si chce každý uchovat ty nejkrásnější vzpomínky. Věřím, že svatební fotografka Jana Fröhlichová je pro Vás tou nejlepší volbou, kdo Vám i po mnoha letech prostřednictvím vydařených fotografií připomene neopakovatelnou atmosféru Vašeho svatebního dne. Už se na Vás těším.