Jana Fröhlichová - selfie

Jmenuji se Jana Fröhlichová a jsem profesionální fotografka s vlastním fotoateliérem v centru Prahy. 

Fotografkou jsem se stala v roce 2002 po úspěšném ukončení Střední soukromé školy reklamní tvorby Michael, obor fotografie. To bylo ještě v době, kdy se běžně fotilo na klasický analogový fotoaparát a každou fotku bylo nutné vytvářet s rozmyslem a respektem ke každému záběru. Dnes samozřejmě používám profesionální zrcadlovku značky NIKON, kterou považuji za nejlepší na trhu. Stále však mám retro středoformátový fotoaparát PENTACON, ze kterého vytvářím na zakázku luxusní RETRO černobílé fotografie, které si sama zpracovávám - doporučuji pro opravdové fajnšmekry co nemají hluboko do kapsy :-)

Od doby mého studia jsem se intenzivně věnovala outdoorovému focení, dnes již mám nějakou dobu navíc vlastní fotoateliér v centru Prahy pár kroků od Václavského náměstí a focení se věnuji prakticky každý den včetně víkendů. Splnila jsem si tak svůj sen spojit svůj koníček s prací, která mě nesmírně baví. Konkrétně SVATEBNÍ FOTOGRAFIE jsou moje srdeční záležitostí, sama miluji atmosféru, která se v tak krásný den vytváří a vždy jsem ráda, že můžu být u toho a zachytit okamžiky, na které se pak celý život vzpomíná. 

Právě jste se rozhodli říci jeden druhému své ano? Bude mi ctí, pokud si zvolíte mě za svoji svatební fotografku.

Nabízím Vám focení všeho co se svatbou souvisí - od zkoušení šatů, účesů, rozlučkou se svobodou, přípravou svatební hostiny, celý průběh svatebního dne od rána do noci, společné svatební fotografie v mém fotostudiu, focení na svatební oznámení, zkrátka vše co vás napadne. 

A focením svatby to obvykle nekončí. Poté Vám nafotím Vaše bříško až budete čekat potomka, samotné miminko pár dnů po narození, rodinné fotografie, výroční foto, kalendáře pro babičky, atd., atd.... Zkrátka budu Vaším rodinným fotografem, pokud si to budete přát. Můžete si ve fotogalerii prohlédnout výběr z nespočet fotografií, které jsem doposud nafotila.

Stačí mi zavolat na telefon +420 737 636 557 či napsat na email jana@fotojaja.cz budu se na Vás těšit.