Svatební video

Ideální kombinace záznamu celého vašeho krásného svatebního dne jsou nejen fotografie, ale také video. Díky němu si pak můžete připomenout celou atmosféru, včetně vtipných hlášek a nebudete se tak po letech hádat, jak že to vlastně bylo... Svatební video můžete také pustit babičce, která na svatbu dojet nemohla, nebo se pochlubit kolegyním v práci, ať z té vaší svatby také něco mají. 
 
U nás máte vše v jednom, svatební kameraman je můj manžel Vašek Fröhlich, při focení vašeho svatebního dne si tak maximálně vyjdeme vstříc, domluvíme se, abychom si navzájem nepřekáželi, naopak si pomáháme a když manžel zrovna netočí, fotí se mnou nebo jinak asistuje. Výsledkem je svatební video propojené fotkami, podbarvené vaší oblíbenou hudbou. Další výhodou pro vás je svatební video i fotografie za super cenu.
 
Na délce finálního záznamu se s vámi vždy domluvíme, ideální varianta jsou dvě videa ze svatby:
  • Dlouhá verze, ve které je vše, včetně záznamu celého obřadu.
  • Zkrácená verze, kde je jen průřez celým dnem.

Délka svatebního videa vždy závisí i na obsahu celého svatebního dne, jinak bude dlouhé video ze svatby pro 100 lidí, kde nechybějí všechny zvyky, jinak dlouhé bude video ze svatby jen na obřadě a oběd jen pro rodinu. 

Níže je ukázka zkrácené verze svatebního videa.